Andrzej Wróblewski. Pokaz kolekcjonerski

Szanowni Państwo,

LIBRA Dom Aukcyjny po ponad dwóch latach intensywnej działalności wkracza w przyszłość z nowymi projektami. Do naszej nazwy dodajemy określenie Galeria i już teraz zapraszamy Państwa do śledzenia naszych kolejnych projektów wystawienniczych.

Chcemy by nasz dom aukcyjny oferował kolekcjonerom pełną i kompleksową opiekę nad ich zbiorami. Jednocześnie dbamy, by spotkania z nami charakteryzowało uważne podejście do dzieł sztuki.

Sztuka to istotny element naszego życia, z którym stykamy się nie tylko przy okazji wizyt w muzeach. Wybitne dzieła sztuki powinny być dostępne zarówno w instytucjach publicznych, jak i przestrzeniach komercyjnych. Dostępne dla wszystkich chętnych by z nimi obcować. Wierzymy, że muzea, galerie, domy aukcyjne i prywatni kolekcjonerzy są gotowi do wspólnego działania na polu, które nas wszystkich łączy.

Rok 2019 zainaugurowaliśmy ważną wystawą wciąż niedocenianego kubisty polskiego pochodzenia, Louisa Marcoussisa (1878–1941). Sezon letni otwieramy wyjątkowym pokazem wybranych z najlepszych kolekcji prywatnych prac Andrzeja Wróblewskiego (1927–1957). To pierwsza taka inicjatywa w Polsce. Z ogromną przyjemnością zapraszam do naszej galerii na ekspozycję:

Podczas trwania pokazu kolekcjonerskiego prac Andrzeja Wróblewskiego, nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Iwona Wojnarowicz
dyrektor generalna

ul. Złota 48/54
00-120 Warszawa
budynek Hotelu Mercure
(wejście od pasażu za budynkiem „Złota 44”)

Szanowni Państwo,

zmieniamy ekspozycję. W dniu 15 czerwca (sobota) galeria będzie nieczynna. Zapraszamy od poniedziałku.