czas trwania 7 maja – 20 maja
finał 20 maja, godz. 21.00

Artyści: Bąkowski, Barthet, Bożycki, Gierałtowski, Greene, Hartwig, Lach-Lachowicz, Lachowicz, Lewczyński, Pierściński, Rolando, Sas, Schlabs, Uklański

 

To pierwsza aukcja internetowa na stronie Libry, co musisz wiedzieć o naszych licytacjach online?

1. Zarejestruj się (☛ Moje konto), żeby wziąć udział w licytacji online.
2. Na podany adres mailowy otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację z hasłem umożliwiającym logowanie do konta. Po założeniu konta możesz już swobodnie składać oferty.
3. Jeżeli opis i zdjęcia w ofercie to za mało – napisz lub zadzwoń do nas – prześlemy dodatkowe zdjęcia czy film z detalami obiektów. Wszystkie prace możesz także zobaczyć na żywo w naszej galerii (☛ Kontakt)
4. Możliwość składania ofert kończy się wraz z określoną datą i godziną zakończenia licytacji. Wygrywa najwyższa oferta.
5. W trakcie trwania licytacji możesz kupić obiekt przed zakończeniem aukcji, korzystając z opcji „Kup teraz”. Jeżeli skorzystasz z tej opcji, licytacja na ten obiekt zostanie wstrzymana, a praca zostanie wycofana z aukcji. Tym samym wszystkie złożone wcześniej oferty poniżej wartości określonej w „Kup teraz” zostaną anulowane. Możliwość skorzystania z opcji „Kup teraz” pozostanie aktywna tylko do momentu ceny licytowanej poniżej jej wartości. Jeżeli w trakcie licytacji zostanie złożona oferta przewyższająca tę określoną w opcji „Kup teraz” – opcja ta zostanie wyłączona.
6. Sam decydujesz, czy licytujesz przez cały czas trwania aukcji z szansą, że uda Ci się zwyciężyć w licytacji, czy nie czekając na wynik aukcji, wybierasz opcję „Kup teraz”.
7. Do ceny wylicytowanej lub ceny „Kup teraz” należy doliczyć opłatę aukcyjną w wysokości 18% oraz opłatę z tytułu droit de suite, jeżeli jest określona w opisie pracy [symbol * przy estymacji].
8. Udział w aukcji oznacza akceptację ☛ Regulaminu licytacji online.
9. Jeżeli masz więcej pytań, pisz lub dzwoń – jesteśmy do dyspozycji!

Zapraszamy do licytacji!

Przeglądaj katalog

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
lynda course free download