czas trwania 7 maja – 20 maja
finał 20 maja, godz. 21.00

Artyści: Bąkowski, Barthet, Bożycki, Gierałtowski, Greene, Hartwig, Lach-Lachowicz, Lachowicz, Lewczyński, Pierściński, Rolando, Sas, Schlabs, Uklański

 

To pierwsza aukcja internetowa na stronie Libry, co musisz wiedzieć o naszych licytacjach online?

1. Zarejestruj się (☛ Moje konto), żeby wziąć udział w licytacji online.
2. Na podany adres mailowy otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację z hasłem umożliwiającym logowanie do konta. Po założeniu konta możesz już swobodnie składać oferty.
3. Jeżeli opis i zdjęcia w ofercie to za mało – napisz lub zadzwoń do nas – prześlemy dodatkowe zdjęcia czy film z detalami obiektów. Wszystkie prace możesz także zobaczyć na żywo w naszej galerii (☛ Kontakt)
4. Możliwość składania ofert kończy się wraz z określoną datą i godziną zakończenia licytacji. Wygrywa najwyższa oferta.
5. W trakcie trwania licytacji możesz kupić obiekt przed zakończeniem aukcji, korzystając z opcji „Kup teraz”. Jeżeli skorzystasz z tej opcji, licytacja na ten obiekt zostanie wstrzymana, a praca zostanie wycofana z aukcji. Tym samym wszystkie złożone wcześniej oferty poniżej wartości określonej w „Kup teraz” zostaną anulowane. Możliwość skorzystania z opcji „Kup teraz” pozostanie aktywna tylko do momentu ceny licytowanej poniżej jej wartości. Jeżeli w trakcie licytacji zostanie złożona oferta przewyższająca tę określoną w opcji „Kup teraz” – opcja ta zostanie wyłączona.
6. Sam decydujesz, czy licytujesz przez cały czas trwania aukcji z szansą, że uda Ci się zwyciężyć w licytacji, czy nie czekając na wynik aukcji, wybierasz opcję „Kup teraz”.
7. Do ceny wylicytowanej lub ceny „Kup teraz” należy doliczyć opłatę aukcyjną w wysokości 18% oraz opłatę z tytułu droit de suite, jeżeli jest określona w opisie pracy [symbol * przy estymacji].
8. Udział w aukcji oznacza akceptację ☛ Regulaminu licytacji online.
9. Jeżeli masz więcej pytań, pisz lub dzwoń – jesteśmy do dyspozycji!

Zapraszamy do licytacji!

Przeglądaj katalog

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lava firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download