André Sas, Brigitte Bardot
nr katalogowy: 21
André Sas, Brigitte Bardot, lata 60. XX w.
fotografia czarno-biała, papier barytowy
48 x 48 cm
sygnowany p.d. „andre sas”, na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill
estymacja: 10 000 - 15 000 ZŁ *
Aukcja zakończyła się
Stan przedmiotu: