André Sas, Brigitte Bardot

nr katalogowy: 21

André Sas, Brigitte Bardot, lata 60. XX w.

fotografia czarno-biała, papier barytowy

48 x 48 cm

sygnowany p.d. „andre sas”, na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill

estymacja: 10 000 - 15 000 ZŁ *

Auction Ended

Item condition: