Jerzy Lewczyński, Bez tytułu

nr katalogowy: 29

Jerzy Lewczyński, Bez tytułu, 1960

fotografia czarno-biała, brom, papier, vintage print

50 x 40,5 cm

sygnowany p.d.: JLe[nieczytelne]; datowany l.d.: 1960

na odwrocie p.d. pieczęć autorska oraz parafka ołówkiem

estymacja 8 000 – 10 000 zł *

Auction Ended

Item condition: