Jerzy Lewczyński, Bez tytułu

nr katalogowy: 30

Jerzy Lewczyński, Bez tytułu, 1960

fotografia czarno-biała, brom, papier, vintage print

50 x 37 cm
sygnowany p.d.: JLew[nieczytelne]; datowany l.d.: 1960
na odwrocie p.d. pieczęć autorska

estymacja 8 000 – 10 000 ZŁ *

Auction Ended

Item condition: