Natalia Lach-Lachowicz, Macierzyństwo

nr katalogowy: 10

Natalia Lach-Lachowicz, Macierzyństwo, niedatowany

odbitka fotograficzna / papier
17,4 x 22,6 cm (w świetle passe-partout)
35,5 x 41 cm (w oprawie)
sygnowany l.d.: NATALIA LL
opisany na odwrociu śr: pieczątka z adresem mgr Natalia Lach-Lachowicz | artysta-fotografik | POLEN | “MUTTERGLUCK” | “MACIERZYŃSTWO”
nr identyfikacyjny: Exp. | 263/16

estymacja 15 000 – 18 000 ZŁ *

Auction Ended

Item condition: