Natalia Lach-Lachowicz, Świat Amoka

nr katalogowy: 7

Natalia Lach-Lachowicz, Świat Amoka, 1964

fotografia analogowa / papier archiwalny
50 x 61 cm
ed. 2/5; sygnowana l.d.: NATALIA LACH LACHOWICZ, datowana p.d.: 1964
Praca posiada certyfikat autentyczności ZW Foundation

estymacja 15 000 – 18 000 ZŁ *

Auction Ended

Item condition: