Natalia Lach-Lachowicz, Sztuczna fotografia

nr katalogowy: 8

Natalia Lach-Lachowicz, Sztuczna fotografia, 1976

fotografia barwna / papier fotograficzny, vintage print; 50 × 59,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: NATALIA LL 1976
na odwrociu opisany: NATALIA LL | „ARTIFICIAL PHOTOGRAPHY” | 1976

estymacja: 44 000 – 52 000 ZŁ *

Auction Ended

Item condition: