Natalia Lach-Lachowicz, Sztuka konsumpcyjna

nr katalogowy: 6

Natalia Lach-Lachowicz, Sztuka konsumpcyjna, 1974

odbitka żelatynowo-srebrowa / papier fotograficzny
28 x 41 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrociu śr.: NATALIA LL | ,,SZTUKA KONSUMPCYJNA” | 1974 | CONSUMER ART – 1974 | gelatin silver print on paper | nakład 2/5

estymacja: 25 000 – 45 000 ZŁ *

Auction Ended

Item condition: