Numer katalogowy: 78

Marianna Stuhrur. 1982

z cyklu "Alina", 2007

akwaforta, akwatinta, papier

60×90 cm

sygnowany ś.d. „z cyklu Alina no 2 | Stuhr | 2007”

Cena: 600 PLN