Arika Madeyjska 1928–2004

Bez tytułu

olej / płótno

81 × 100 cm

86 × 105 cm (w oprawie)

sygnowany p.g.: MADEYSKA

Cena: 14 500 PLN

„Każdy dobry obraz jest abstrakcyjny. Temat jest tylko pretekstem. Tak jak Uccello czy Velázquez – to dla mnie prawdziwi, wspaniali abstrakcjoniści.”

Arika Madeyska