Dorota Grynczel1950–2018

Zachowaj nas w jedności, 2005

 olej / płótno

110 × 80 cm

sygnowany i opisany na krośnie: olej, płótno 2005 r. DOROTA GRYNCZEL „ZACHOWAJ NA W JEDNOŚCI”

Cena: 11 000 PLN