Edward Dwurnik1943–2018

Lament, 1986

olej / płótno

146 × 114 cm

sygnowany, datowany p.d.: 1986 E.D.

opisany l.d.: LAMENT

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.g.: lipiec 1986 | E. DWURNIK | LAMENT | NR: XVI-159 | 1137

Cena: 45 000 PLN