Henryk Opałka1929–2018

Alfa One, 1997

litografia, papier; ed. 5/10; 60,5×48 cm
sygnowany i opisany na dwóch bokach kompozycji: Alfa One, litografia | 5/10 Opałka ’97

Warning: array_pop() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/klient.dhosting.pl/ttcomp/artlibra.pl/public_html/wp-content/themes/artlibra/elements/content-single-path.php on line 75