Jan Berdyszak1934-2014

Kompozycja XVI, 1962

akwarela, gwasz, papier milimetrowy; 57×39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. „Jan Bedyszak | 1962 | XVI”

Cena: 10 000 PLN

Warning: array_pop() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/klient.dhosting.pl/ttcomp/artlibra.pl/public_html/wp-content/themes/artlibra/elements/content-single-path.php on line 75