Jan Dobkowskiur. 1942

Bez tytułu, 1993

pastel / papier

50 × 70 cm

68,3 × 88,3 cm (w oprawie)

sygnowany i datowany l.d.: Jan Dobkowski 1993 R.

Cena: 4 500 PLN