Numer katalogowy: 18

Jan Dobkowskiur. 1942

Dźwięki, 1994

olej / płótno

120 × 160 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jan Dobkowski | „DŹWIĘKI VI” 1994 | ACRYL | 120 × 160 cm

Cena: 29 000 PLN