Janusz Orbitowski(ur. 1940)

3/09, 2009

technika własna, relief, akryl, płótno; 70 × 50 cm

sygnowany na odwrocie: „Janusz ORBITOWSKI 2009 | 3/09 |70 × 50 cm”

Cena: 22 000 PLN