Numer katalogowy: 52

Jean Barthet1920-2000

Brigitte Bardot, lata 60. XX w.

fotografia czarno-biała, papier barytowy; 51×47 cm

sygnowany p.d. „Jean Barthet”, na odwrocie pieczęć Galerie Grace Radziwill

Cena: 9000 zł