Numer katalogowy: 70

Leszek Maestro Żegalski(ur. 1959)

Bez tytułu

olej / płótno
61 × 50 cm
sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: ŻEGALSKI

Cena: 12 000 PLN