Marian Konarski1909–1998

Wolność osobista, 1954

sangwina, kredka, gwasz / papier

35 × 51 cm

54 × 68 cm (w oprawie)

sygnowany i datowany l.d.: M. Konarski 20.XII.54

Marian Konarski 1909–1998, Szczepowy Rogatego Serca, kat. wystawy, Muzeum Okręgowe w Toruniu, kwiecień-maj 2015, s. 42, il. s. 94, poz. 73

Cena: 9 000 PLN