Natalia LLur. 1937

Dwa oblicza, 1966

odbitka fotograficzna / papier

23,3 × 29 cm

42 × 47 cm (w oprawie)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.: NATALIA LL | „DWA OBLICZA” | 1966

nr identyfikacyjny p.d.: ID 64969

Cena: 6 000 PLN