Natalia LL(ur. 1937)

Stany skupienia (dyptyk), 1980

fotografia czarno-biała / papier fotograficzny, vintage print
9,5 × 10,5 cm (× 2)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: NATALIA LL | STANY SKUPIENIA | 1980

Cena: 16 000 PLN