wg Pabla Picassa1881–1973

Figure au corsage rayé

litografia / papier

70 × 51,5 cm

79,5 × 62,5 cm (w oprawie)

opisany na odwrociu wzdłuż dolnej krawędzi: Abzug vor aller Schrift und „épreuve d’imprimeur” Kostete W.E
opisany na passe-partout: PABLO PICASSO. FARBLICHTDRUCK UND FARBPHOTOGRAFIE VON MOURLOT, PARIS 1963 CZWIKLITZER 231

Numer edycji i rok odbitki nieokreślony