Numer katalogowy: 15

Ryszard Winiarski1936–2006

Chance in game for two, 1987

akryl, ołówek / płyta

81,7 × 81,7 cm

sygnowany i datowany p.d.: winiarski ’87

opisany l.d.: chance in game for two

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: przypadek w grze | dla dwóch | winiarski ’87

Proweniencja:

Kolekcja prywatna, Wielka Brytania (od lat 90.)

Cena wylicytowana: 75 000 PLN *