Włodzimierz Pawlakur. 1957

Dziennik B, 7020–7046, 1996

asamblaż, tektura, plexi

23,3 × 33,2 × 6 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu l.g.: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK B | 7020–7046 | 1996 | 5 | 5

Cena: 10 000 PLN