Lot no.: 82

Antoni Kierpal1898–1960

Pejzaż wiejski, nd.

akwarela, papier; 25,5 × 34 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: „A. Kierpal”, opisany na odwrocie: „Antoni Kierpal (1898–1960)(akwarela)” oraz wydrukowana nota biograficzna artysty

Starting Bid: 800 zł •

Estimate: 900–1000 zł