Lot no.: 84

Alfred Kitzig1808–1879

Pan i jego koń, poł. XIX w.

ołówek, papier; 32,5 × 29 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d. „Alfred Kitzig [opis nieczytelny]”

Starting Bid: 600 zł

Estimate: 700–900 zł

Paid Price: 600 zł