Lot no.: 48

Andrzej Roszczakur. 1975

Concorde, 2013

olej, płótno; 110 × 150 cm
sygnowany na odwrocie: „Andrzej Roszczak | „Concorde” 2013”

Starting Bid: 7 000 zł

Estimate: 9 000–13 000 zł

Paid Price: obiekt niedostępny