Lot no.: 48

Andrzej Sadowski1946–2016

Robert de Niro w filmie „Taksówkarz”, 1977

akryl, płótno; 84 × 102,5 cm; sygnowany p.d. „A. A. SADOWSKI | 1977”, na odwrocie (dwukrotnie): „127. | A. A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | ROBERT DE NIRO W FILMIE TAKSÓWKARZ | AKRYL, WYM: 81 × 100 cm, 1977”; nalepki z danymi pracy w języku polskim i niemieckim

Price: 28 000 zł