Lot no.: 88

Autor "F.C” Rytownik: de Feillet

Les deux Mousquetaires, 1825

litografia, akwarela, papier; 23 × 27 cm (w świetle passe-partout)

opisany na odwrocie: „Litografia ręcznie kolorowana akwarelą, litografował de Feillet, 1825”

Starting Bid: 700 zł

Estimate: 800–900 zł