Lot no.: 50

André Sasur. 1928

Brigitte Bardot, lata 60. XX w.

fotografia czarno-biała, papier barytowy; 48×48 cm

sygnowany p.d. “andre sas”, na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill

Price: 9000 zł