Lot no.: 89

Charles-Louis Constans(1778–1847)

Le Dépit Amoureux, 1825

litografia ręcznie barwiona akwarelą, papier; 21,5 × 27,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany w obrębie kompozycji: „Lith. de C. Constans.”, datowany p.g.: „1825. n. 1”; na odwrocie opis pracy

Starting Bid: 700 zł

Estimate: 800–900 zł