Lot no.: 38

Dorota Grynczel(1950-2018)

Composition 6/12, 2012

oil on canvas
116 × 81 cm
signed, dated, titled on verso: Dorota Grynczel „Kompozycja 6 / 12” 2012 r. Olej, płótno 116 × 81 cm

Estimate: 10 000 – 12 000 PLN

Paid Price: 5 500 PLN *