Lot no.: 6

Erna Rosenstein(1913-2004)

bez tytułu, lata 70. XX w.

tusz, akwarela, papier; 29,5×21 cm
sygnowany p.d.: “Erna Rosenstein”

Estimate: 14 000–16 000 zł ●

Paid Price: Obiekt niedostępny