Lot no.: 16

Jan Berdyszak(1934 – 2014)

Całość, 2008

akryl, płótno, deska, 63 × 27,5 cm

Price: 15 000 PLN

sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie „Całość / Jan / BER / DYSZ / AK / 2008 / akryl”