Lot no.: 11

Jan Berdyszak1934-2014

Requiem I, 1966

olej, papier; 64,5×47 cm; sygnowany l.d.: „I | 19 | 66 | JAN | BER | DYSZ | AK”

Price: 11 000 PLN