Lot no.: 49

Jarosław Puczelur. 1965

Sekret, 2017

olej, płótno; 65 × 50 cm
sygnowany p.d. „Puczel”

Starting Bid: 5 000 zł

Estimate: 9 000–11 000 zł

Paid Price: niedostępny