Lot no.: 52

Jean Barthet1920-2000

Brigitte Bardot, lata 60. XX w.

fotografia czarno-biała, papier barytowy; 51×47 cm

sygnowany p.d. “Jean Barthet”, na odwrocie pieczęć Galerie Grace Radziwill

Price: 9000 zł