Lot no.: 71

Jim Jonsson

Akt, nd.

litografia barwna, papier, edycja 285/300; 56 × 70 cm

sygnowany p.d: „Jim Jonsson”, l.d: „285/300”

Starting Bid: 600 zł •

Estimate: 800–1500 zł