Lot no.: 45

Józef Mehoffer1869–1946

ilustracja do okładki albumu „Sztuka Polska. Malarstwo”, 1903

litografia, złota farba, papier; 25 × 25 cm (w świetle passe-partout); sygnowany l.d.: „JÓZEF MEHOFFER | 1903”

album ukazał się nakładem księgarni H. Altenberga we Lwowie.

Starting Bid: 400 zł

Estimate: 600-800 zł

Paid Price: 1700 zł