Lot no.: 15

Magdalena Abakanowicz1930-2017

Głowa z teki Katharsis, 1985

litografia, sucha igła, miękki werniks, edycja p.d.a.; 75×56,5 cm; sygnowany ołówkiem p.d.: “M. Abakanowicz, 85”, l.d.: “p.d.a.”

Starting Bid: 4500 zł ●

Estimate: 5000-7000 zł

Paid Price: 4600 zł