Lot no.: 1

Małgorzata Łada-Maciągowa(1881-1969)

Na maskaradę, koniec lat 20. XX w.

gwasz, ołówek, papier; 20,5×31 cm (w świetle passe partout)
sygnowany p.d. “na maskaradę”, l.d. monogram wiązany artystki “MŁM”

Price: 7000 zł