Lot no.: 29

Maria Anto1936–2007

Mój pejzaż, 1973

litografia barwna, papier, edycja: P.A.; 66 × 84 cm; opisany l.d.: „P.A., Mój pejzaż”, sygnowany p.d.: „Maria Anto, 1973”

Starting Bid: 1800 zł ●

Estimate: 2600-3500 zł

Paid Price: obiekt niedostępny