Lot no.: 73

Otto Axer1906–1983

Nosiwoda, 1975

akwarela, tusz, papier; 23 × 19 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: „oaxer 75”, monogram artysty: A w okręgu; na odwrocie opis pracy oraz wydrukowana nota biograficzna artysty

Starting Bid: 800 zł •

Estimate: 900-1000 zł