Lot no.: 22

Rafał Malczewski 1892-1965

Pejzaż, lata 40.

akwarela, papier; 37 x 55,5 cm; sygnowany l.d.: “Rafał Malczewski”

Starting Bid: 24000 zł ●

Estimate: 30000-35000 zł

Paid Price: obiekt niedostępny