Lot no.: 20

Roman Artymowski(1919 – 1993)

Znak, 1964

olej, płótno, 94 × 94 cm

Price: 26 000 PLN

sygnowany na odwrocie: „ROMAN ARTYMOWSKI | ZNAK – 1964 | 94 × 94”
• Słońce nad pustynią. Motywy arabskie w sztuce Romana Artymowskiego (1919 – 1993), red. J. Macyszyn, J. Grabski, Kraków – Warszawa 2004, s. 94, il. 44.