Lot no.: 47

Stanisław Feliks Jasiński1862–1901

Primavera, 1892

akwaforta, miedzioryt, papier; 57 × 78 cm (w świetle oprawy)

sygnowany p.d.: „GRAVÉ PAR JASIŃKI”; l.d.: „PEINT PAR BOTTICELLI” oraz opisany: „Publie par Jules Hautecoeur. Paris Imp. Ch. Wittmann”

Starting Bid: 2200 zł

Estimate: 3000–4000 zł

Paid Price: 3200 zł