Lot no.: 41

Stefan Brzozowski

Na ryby (rysunek do magazynu „Szpilki”), nd.

tusz, akwarela, papier; 15 × 21 cm (w świetle passe-partout); sygnowany p.d: „Brzozowski”, opisany na odwrocie: „rys. Stefan Brzozowski (rysunek do
Szpilek)”

Starting Bid: 450 zł

Estimate: 500-700 zł

Paid Price: obiekt niedostępny