Lot no.: 53

Tadeusz Cieślewski (ojciec)1870–1956

Wnętrze pokoju, nd.

akwarela, papier; 24 × 33 cm (w świetle passe-partout), sygnowany p.d.: „T. Cieślewski”; na odwrocie napis ołówkiem: „TADEUSZ CIEŚLEWSKI | 22 X 1870 – 27 VI 56”

Starting Bid: 1500 zł ●

Estimate: 2000–3000 zł